A A A

Razer Blade 15 - smukły laptop gamingowy

15 października 2018, 11:30
Razer zaprezentował nową generację swojego laptopa gamingowego - Razer Blade 15. Co potrafi ten sprzęt?
Razer Blade 15 - smukły laptop gamingowy

Nowa wersja modelu podstawowego Razer Blade 15 jest odpowiedzią na głosy graczy proszących o więcej pamięci i nowe metody łączności dostępne w najmniejszym na świecie (15,6-calowym) laptopie gamingowym. Do funkcjonującego obecnie na rynku zaawansowanego modelu dołączy wkrótce model podstawowy, zapewniając tym samym, w linii laptopów Razer Blade 15, dwa rodzaje podzespołów i funkcji do wyboru.azowy model Razer Blade 15 pozwala na zainstalowanie dwóch rodzajów pamięci dzięki wejściom m.2 SSD oraz 2,5 cala HDD.

Użytkownicy szukający jeszcze większej ilości dostępnej pamięci będą mieli możliwość dodatkowego rozszerzenia obu parametrów.

Nowy model Razer Blade 15 wyposażono w klawiaturę z pełnym podświetleniem RGB wspieranym przez system Razer Chroma. Obudowa o grubości 0,78 cala mieści w sobie wejście Gigabit Ethernet dla jeszcze lepszej łączności, zachowując przy tym miejsce na system odprowadzanie ciepła.

Gracze mogą cieszyć się także charakterystyczną dla Razera obudową z aluminium CNC, kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q, sześciordzeniowym procesorem Intel Core i7-8750H ósmej generacji, 16GB pamięci z możliwością rozszerzenia oraz cienkim, 15,6-calowym wyświetlaczem Full HD (1920 x 1080) z częstotliwością odświeżania 60 Hz, a wszystko to w cenie zaczynającej się od 1599 dolarów.

Bazowy model Razer Blade 15 będzie dostępny w sklepach w USA, Kanadzie oraz Chinach od 10 października 2018 roku, za pośrednictwem strony Razer.com i u wybranych sprzedawców. W innych krajach Europy i Azji-Pacyfiku od listopada 2018 roku za pośrednictwem strony Razer.com i u wybranych sprzedawców.Razer Blade 15 - Limitowana Edycja Mercury White

Nowa limitowana edycja Mercury White laptopa Razer Blade 15 oferuje estetykę zupełnie inną od reszty laptopów gamingowych. Razer Blade 15 w edycji Mercury White będzie charakteryzował się białym, matowym wykończeniem z czarnymi portami USB i niepodświetlanym, kontrastującym logo Razera. Oryginalnie seria Blade kojarzona była z czarnym matowym wykończeniem, zielonymi portami USB oraz podświetlanym logo Razera na obudowie.

 

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto