A A A

Razer Kraken X – ultralekkie słuchawki do grania 

9 czerwca 2019, 10:00
Firma Razer zaprezentowała dzisiaj gamingowe słuchawki – Kraken X. Ich ultralekka konstrukcja, wysoki komfort użytkowania oraz dźwięk przestrzenny 7.1 powodują, że sprawdzą się one doskonale podczas wielogodzinych sesji grania.
Razer Kraken X – ultralekkie słuchawki do grania 

Krakeny X charakteryzują się nową, przeprojektowaną konstrukcją, obniżającą ich wagę do zaledwie 250 gramów, co czyni z nich jedne z najlżejszych słuchawek gamingowych na rynku. W połączeniu z miękkimi poduszkami wypełnionymi pianką z pamięcią kształtu, specjalnymi kanałami na nauszniki okularów oraz regulowanym pałąkiem, Krakeny X stają się niezwykle wygodnym zestawem słuchawkowym do grania.

Dźwięk w grach nie może być kompletny bez systemu 7.1. Od teraz nawet niedrogie słuchawki Kraken X będą wyposażone w dźwięk przestrzenny 7.1 - w przeciwieństwie do budżetowych headsetów konkurencji, cechujących się wyłącznie dźwiękiem stereo. Oprogramowanie wspierające system 7.1 zapewnia precyzyjny dźwięk pozycyjny. To kluczowy element każdej rozgrywki, pomagający określić, skąd pochodzi niebezpieczeństwo. Dzięki temu otrzymujemy dodatkową przewagę podczas rywalizacji z przeciwnikami. Dźwięk przestrzenny 7.1 w Krakenach X jest dostępny na systemie Windows 10 64-bit.

Krakeny X wyposażono w giętki mikrofon kardioidalny. Jego charakterystyka kierunkowości cechuje się mniejszą czułością na dźwięk z tyłu i bokach, dzięki czemu nasz głos będzie zawsze brzmiał krystalicznie czysto dla kolegów z drużyny. Przełącznik wyciszenia mikrofonu i przyciski kontroli głośności umiejscowiono bezpośrednio na nauszniku, aby mieć do nich szybki i łatwy dostęp.

Gracze mogą się cieszyć z używania słuchawek Kraken X na wielu platformach. Zestaw korzysta z uniwersalnej wtyczki 3,5 mm, która jest kompatybilna z komputerami PC, konsolami PS4, Xbox One i Switch, oraz urządzeniami mobilnymi.

Zestawy słuchawkowe Kraken X będą dostępne w klasycznym czarnym kolorze, zaś Kraken X for Console w kolorze czarnym z niebieskimi wstawkami.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 59.99€.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto