A A A

Razer Nabu X trafiła do sklepów Polsce

12 lutego 2015, 07:20
Kiedy firma Razer zaprezentowała na targach CES smart opaskę Nabu X, wiele osób zainteresowało się gadżetem ułatwiającym życie. Nie minęło zbyt dużo czasu, a produkt ten pojawił się w sprzedaży w sklepach.
Razer Nabu X trafiła do sklepów Polsce

Razer Nabu X to kolejny - obok Nabu - przedstawiciel segmentu wearables w portfolio Razera, marki specjalizującej się w produktach dla graczy. Produkt ten dyskretnie powiadamia o wszystkich wydarzeniach za pomocą niewielkich diod LED, które możemy spersonalizować wedle naszych preferencji oraz umożliwia obsługę aplikacji, w tym gier. Co jeszcze możemy zrobić mając taką smart opaskę? Razer Nabu X policzy nasze kroki, przebytą trasę, ilość snu, powie nam jak wiele spaliliśmy kalorii, możemy także sterować nim gestem i odrzucać niechciane połączenia. Bateria pozwala nawet na 5-7 dni pracy, zaś w samym trybie czuwania blisko 30 dni. Istotnym atutem opaski jest wodoszczelność w standardzie IP67, czyli odporność na deszcz i zanurzenia w wodzie do 1m.

Dodatkowo dzięki technologii Razer Pulse, opaski Nabu i Nabu X mogą się ze sobą komunikować, dostarczając jeszcze więcej zabawy i pobudzając naszą wyobraźnię do komunikowania się z innymi.

Razer Nabu X dostępna jest m.in. w sklepie Agito.pl w cenie 209zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto