A A A

Razer Naga od teraz jest jeszcze bardziej ergonomiczna

10 maja 2012, 09:01
Firma Razer ogłosiła dzisiaj powrót wielokrotnie nagradzanej myszki dedykowanej grom MMO - Razer Naga. Mysz została wzbogacona o antypoślizgowe i odporne na odciski palców wykończenie oraz o trzy wymienne panele.
Razer Naga  od teraz jest jeszcze bardziej ergonomiczna

Firma Razer ogłosiła dzisiaj powrót wielokrotnie nagradzanej myszki dedykowanej grom MMO - Razer Naga. Mysz została wzbogacona o antypoślizgowe i odporne na odciski palców wykończenie oraz o trzy wymienne panele.

- Kiedy po raz pierwszy wypuściliśmy Razer Naga trzy lata temu, byliśmy przekonani, że siatka 12 przycisków umieszczonych z boku urządzenia jest innowacją, która sprawi, że gracze zyskają całkowicie nowe możliwości w każdej z gier MMO - mówi Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA. „Po trzech latach rzesza graczy korzystających z Razer Naga wciąż rośnie. Chcemy wciąż ulepszać tę słynną mysz i nieustannie dostarczać graczom najlepszy oręż dostosowany do wszystkich gier MMO – dodaje.

Razer Naga została wzbogacona o nowe rozwiązania, które jak twierdzi producent - zapewnią jeszcze wygodniejszą obsługę ulubionych gier. Nowa antypoślizgowa i odporna na odciski palców matowa powłoka ma sprawić, że gracze już nigdy nie stracą pewnego uchwytu i to niezależnie od tempa, z jakim porusza się dłoń. Poprawki nie ominęły także górnych klawiszy, które zostały jeszcze lepiej porozmieszczane. Dodatkowo, wraz z Razer Naga, użytkownicy dostaną aż trzy wymienne panele, dzięki którym mysz dopasuje się do kształtów danej dłoni i stylu gry.

Cena: € 79.99

Cechy produktu:

• 17 przycisków zoptymalizowanych do gier MMO (w tym 12 przycisków na umieszczonych z boku)

• 3 wymienne boczne panele

• Współpraca z Razer Synapse 2.0

• Laserowy sensor Razer Precission 3.5G o czułości 5600dpi

• 1000hz Ultrapolling / 1ms czas reakcji

• Prędkość prowadzenia aż do 200 cali na sekundę

• Bezgłośne podstawki prowadzące Ultraslick


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto