A A A

Razer Naga Epic Chroma – nowa mysz dla graczy MMO

1 listopada 2014, 14:00
Firma Razer zaprezentowała swoją najnowszą myszkę dla graczy Razer Naga Epic Chroma. Dzięki nowemu systemowi podświetlenia zarówno rolka, jak i dodatkowe klawisze pod kciukiem rozbłysną dowolną barwą. Co więcej, system Chroma pozwoli na pełną personalizację.
Razer Naga Epic Chroma – nowa mysz dla graczy MMO

Razer Naga Epic Chroma ma w sumie 19 przycisków, w tym 12 mechanicznych klawiszy obsługiwanych kciukiem. Została wyposażona w nowoczesny sensor laserowy 8200DPI 4G, który precyzyjnie odczyta ruch do 200 cali na sekundę przy przyspieszeniu 50G. Sensor działa w trybach bezprzewodowym i przewodowym z próbkowaniem 1000Hz.

Najnowsza gamingowa myszka Razera wspiera również tryb beta Razer Synapse: Stats & Heatmaps - nowy dodatek do aplikacji pozwalającej zapisać osobiste ustawienia w chmurze. Stats & Heatmaps dostarcza techniczne dane takie jak czas gry, wykorzystanie klawiszy, przebyty dystans, sumaryczny nacisk i inne. Takie informacje pomogą ambitnym graczom poprawić wyniki, zwiększyć swoją precyzję i czas reakcji oraz ułatwią personalizację interfejsów i ustawień gier.

Nową Razer Naga Epic Chroma można będzie zobaczyć po raz pierwszy podczas BlizzCon w Anaheim w Kalifornii już 7. listopada 2014.

Cena: 129,99€

Dostępność: Listopad 2014.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto