A A A

Razer Naga Hex

12 stycznia 2012, 10:11
Razer Naga Hex

Razer przedstawia swoją najnowszą mysz przeznaczoną specjalnie dla gier MOBA i action-RPG – Razer Naga Hex.

Naga Hex jest rozwinięciem innej, docenionej zwłaszcza w środowisku graczy mmo, myszki Razer Naga. W przeciwieństwie do pierwowzoru, nowy gryzoń został wyposażony w 6 dużych przycisków pod kciukiem, które zostały zaprojektowane z myślą o grach MOBA i action-RPG.

Zarówno gry MOBA jak i action-RPG wymagają od gracza szybkiego klikania. Producent zapewnia, że Razer Naga Hex doskonale odnajdzie się w tak ekstremalnych warunkach. Konstrukcja gryzonia została zaprojektowana tak by mogła zapewnić najwyższą wydajność nawet przy 250 kliknięciach na minutę. Sama mysz ma znieść nawet do 10 milionów „agresywnych” kliknięć. Wszystko za sprawą mechanicznej budowy klawiszy, wymagającej mniejszej siły do precyzyjnej obsługi urządzenia.

 

Marka Razer przyzwyczaiła nas już do wysokiej ergonomii i dobrego dopasowania myszy do dłoni graczy. W przypadku Naga Hex, rozmieszczenie każdego przycisku zostało poprzedzone testami i konsultacjami z zawodowymi graczami MOBA. Dzięki wymiennym podkładkom, każdy użytkownik będzie mógł dopasować mysz do rozmiaru swojej dłoni oraz stylu jej trzymania.

Dodatkowo Razer Naga Hex ma współpracować z Razer Synapse 2.0 – pierwszym na świecie systemem zapisu ustawień osobistych w chmurze. Dzięki temu użytkownik ma możliwość automatycznego zapisywania wszystkich ustawień na serwerze.

Mysz ma być dostępna w sklepach od marca 2012 roku w cenie € 79,99. Preorder zacznie funkcjonować od 10 stycznia 2012 roku.


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Koniec wsparcia dla klawiatury Swype
25 lutego 2018
Twórcy popularnej aplikacji na Androida wydali oświadczenie, w którym podziękowali użytkownikom za lata współpracy i oznajmili, że...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto