A A A

Razer Raiju - nowy e-sportowy pad do PS4

11 grudnia 2016, 14:00
Razer informuje o rynkowym debiucie Razer Raiju – licencjonowanego kontrolera PlayStation 4 stworzonego z myślą o e-sporcie.
Razer Raiju - nowy e-sportowy pad do PS4

Razer Raiju, zaprojektowany dla profesjonalnych graczy biorących udział w coraz bardziej popularnych turniejach e-sportowych na PS4, oferuje rozbudowane możliwości personalizacji działania kontrolera oraz ergonomię zapewniającą e-sportowcom optymalną kontrolę i komfort gry.

Kontroler to wynik ścisłej współpracy z Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE) oraz bliskich kontaktów z profesjonalnymi e-sportowcami, którzy w seriach rygorystycznych testów pomogli doprowadzić prototyp urządzenia do perfekcji. Rezultatem tego procesu stał się oficjalny, licencjonowany przez Sony kontroler, który działa natywnie z wszystkimi urządzeniami PS4, zapewniający graczom konsolowym wydajność i osiągi na poziomie turniejowym.

Urządzenie posiada po dwa unikalne, w pełni programowalne, dodatkowe bumpery i triggery. Zarówno one, jak i pozostałe przyciski, korzystają z opracowanej przez Razer technologii Hyperesponse. Dzięki niej przełączniki mechaniczne dostarczają wyjątkowej precyzji i stają się łatwe do "wyczucia".

Dodatkowe bumpery i triggery zostały umiejscowione idealnie w zasięgu opuszków palców gracza, na spodniej stronie kontrolera, a każdy z nich można indywidualnie przypisać pożądanej funkcji. Dzięki możliwości korzystania z konfiguracji freestyle gracz sam zadecyduje jak chce użyć swojej nowej, potężnej broni by zdominować przeciwników.

Kontroler wyposażono także w blokady triggerów, które pozwalają na przejście w tryb ognia ciągłego, oraz ultraresponsywny tryb "hair trigger" pozwalający na błyskawiczne oddanie strzału. Tryby te można dowolnie przełączać i łączyć w poszukiwaniu ustawienia, które w danym momencie okaże się najefektywniejsze.

Czteroprzyciskowy panel szybkiego dostępu, jaki zastosowano w Razer Raiju, zapewni łatwe korzystanie z całej palety funkcji. Od przełączania między osobistymi profilami sprzętu, przez wygodne wygłuszanie mikrofonu, aż po regulację głośności - gracz ani na chwilę nie musi odrywać dłoni od kontrolera. Gniazdo audio 3,5 mm ze zintegrowanym portem stereo i wejściem mikrofonowym znajduje się u dołu panelu.

W zestawie z kontrolerem dostarczany jest wysokiej klasy 3-metrowy kabel USB-Mikro, zapewniający najszybsze możliwe czasy reakcji przez eliminację opóźnienia, które następuje przy przetwarzaniu sygnału bezprzewodowego. Osiągnięto w ten sposób reaktywność na poziomie pozwalającym odnosić sukcesy w e-sporcie. Dodatkowo do kontrolera dołączany jest twardy futerał ułatwiający transport i przechowywanie urządzenia.

Cena: €169.99


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto