A A A

Razer Synapse 2.0 - system zapisu ustawień osobistych w chmurze

21 października 2011, 13:00
Razer Synapse 2.0 - system zapisu ustawień osobistych w chmurze

Marka Razer wprowadza Razer Synapse – pierwszą na świecie aplikację pozwalającą przechować wszystkie ustawienia urządzeń peryferyjnych w chmurze.

Jak twierdzą producenci – nowy system Synapse 2.0 ma być prawdziwą rewolucją w koncepcji przechowywania spersonalizowanych ustawień. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii oraz zapisując dane w chmurze, aplikacja ma zapewnić szybki dostęp do ustawień w każdym miejscu gdzie ich akurat potrzebujemy.

Razer Synapse 2.0 ma pozwolić na automatyczne zapisanie każdych ustawień urządzeń sterujących następnej generacji od firmy Razer. Tym samym użytkownicy będą mieli do nich dostęp z każdego komputera na całym świecie. Mysz zabrana na imprezę LAN, po zalogowaniu do usługi w mgnieniu oka się zsynchronizuje. Nawet sprzęt Razer oferowany na turniejach, ma pozwolić błyskawicznie pobrać ulubione ustawienia, dzięki czemu mniej czasu spędzimy na konfiguracji, a więcej na graniu. Dodatkowo Razer Synapse 2.0 ma automatycznie pobierać sterowniki, dodatki do gier i aktualny firmware.

Obecnie platforma znajduje się w zamkniętej fazie beta. Więcej informacji o kompatybilności i o premierze Razer Synapse 2.0 zaplanowanej na Q4 2011 można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto