A A A

Razer Wolverine – nowa wersja kontrolera do konsoli Xbox

20 listopada 2017, 12:00
Marka Razer ogłosiła premierę Razer Wolverine Tournament Edition, najnowszej odsłony kontrolera przeznaczonego do konsoli XBOX, zaprojektowanego specjalnie z myślą o profesjonalnych graczach.
Razer Wolverine – nowa wersja kontrolera do konsoli Xbox

Nowy kontroler zachował ergonomiczny wygląd oraz inne cechy, za które chwalono pierwszą wersję Razer Wolverine. Wypróbowany i uznany przez najlepszych esportowców na świecie, Razer Wolverine Tournament Edition powinien zapewnić wysoką wydajność działania i najwyższy poziom komfortu użytkowania.

Wolverine Tournament Edition wprowadza specjalne przyciski (Mecha-Tactile Action Buttons), które łączą w sobie uczucie miękkiego wciskania membranowych przełączników z wyczuwalnym kliknięciem znanym z przełączników mechanicznych. To unikatowe doświadczenie sprawia, że kontroler będzie najlepszym wyborem dla profesjonalnych graczy konsolowych.

Kontroler oferuje także szerokie możliwości personalizacji za pomocą Razer Synapse dla konsoli Xbox, oprogramowania do konfiguracji zaprojektowanego specjalnie z myślą o konsoli XBOX ONE oraz systemie Windows 10.

Wielofunkcyjne przyciski mogą zostać zaprogramowane na ponad 500 różnych sposobów tak, aby dopasować się do indywidualnego stylu użytkownika oraz każdej gry. Poprzez zmianę wrażliwości gałki na nacisk kciuków, gracze mogą także cieszyć się trybem „focus" oraz „agile", aby uzyskać lepszą precyzję celowania bądź też szybkość reakcji. Efekty świetlne dostosowywane za pomocą Razer Chroma pozwalają na jeszcze pełniejsze gamingowe doświadczenie, podczas gdy świecący pasek LED RGB będzie zsynchronizowany razem z wibracjami kontrolera i innymi akcjami wykonywanymi przez gracza. Ustawienia podświetlenia mogą być dostosowywane i przechowywane za pomocą oprogramowania Razer Synapse dla konsoli Xbox.

Kontroler Razer Wolverine Tournament Edition jest kompatybilny z konsolą Xbox One oraz PC (Windows 10).

Cena:

€139.99


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto