A A A

Razer i Koenigsegg łączą siły

27 lutego 2014, 10:50
Firma Razer ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie współpracy z legendarnym szwedzkim producentem supersamochodów Koenigsegg. Owocem relacji pomiędzy firmami będzie wyjątkowy i niedostępny w regularnej sprzedaży laptop z serii Razer Blade.
Razer i Koenigsegg łączą siły

Partnerstwo obu firm zakłada bliską współpracę głównego oddziału Koenigsegg w szwedzkim Ängelholm ze studiami projektowymi Razer, mieszczącymi się w San Francisco. To właśnie tamtejsi inżynierowie odpowiadają za nowoczesną technologię Razer.

Inauguracją współpracy Razer i Koenigsegg będzie limitowana edycja laptopów Blade, które zostaną udostępnione wybranym posiadaczom supersamochodów Koenigsegg oraz fanom Razera.

Nowa edycja komputerów przenośnych będzie stanowiła połączenie niesamowitej mocy oraz ultra-cienkiej obudowy wyciętej w technologii CNC, a zwieńczeniem projektu będzie charakterystyczne logo Koenigsegg.

Komputer Koenigsegg Razer Blade zostanie zaprezentowany podczas Geneva International Motor Show w marcu 2014, gdzie goście będą mogli zasiąść za kółkiem wirtualnego modelu Agera R i podziwiając płynność rozgrywki oferowaną przez technologię Razer Blade. Zarówno Razer i Koenigsegg traktują nawiązanie współpracy jako początek długiej i obfitej we wspaniałe projekty drogi.

Aby uczcić nawiązanie współpracy z Koenigsegg, Razer rozda dwa wyjątkowe laptopy powstałe na skutek wspólnej pracy inżynierów i projektantów obu firm. Szczegóły o możliwości zdobycia jednego z nich można będzie znaleźć na www.razerzone.com/koenigsegg oraz na www.razerzone.com/koenigsegg-cn.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto