A A A

Razer szykuje niespodziankę?

22 sierpnia 2011, 13:21
Razer szykuje niespodziankę?

Razer uruchomił tajemniczą stronę internetową zatytułowaną „PC gaming is not dead”.

Strona zawiera dziwne wideo informujące nas o tym, że rynek gier na platformę PC nie umarł i ma się dobrze. Dowodem na to ma być fakt mówiący o 300 milionach graczy komputerowych na całym świecie co tym samym daje większą ilość niż wszyscy użytkownicy konsol razem wzięci.

W odważnym i pomysłowym viralu, tajemniczy głos wzywa nas do przybycia 26 sierpnia, by razem udowodnić, że konsole nigdy nie przejmą kontroli nad rynkiem, a każda osoba, która tak myśli jest karmioną strachem istotą żyjącą w błędzie.

Na obecną chwilę możemy tylko spekulować co szykuje dla nas Razer. Czy będzie to kolejne urządzenie? Czy może coś zupełnie nowego i przełomowego? Jedno jest pewne – 26 sierpnia coś się wydarzy, zwłaszcza, że w tym samym czasie będą miały miejsce targi Pax Prime 2011.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto