A A A

Razer zapowiedział Arcade Stick dla konsoli Xbox360

15 września 2011, 11:34
Razer zapowiedział Arcade Stick dla konsoli Xbox360

Razer uruchamia zamknięty projekt testów i jednocześnie zachęca społeczność graczy do wsparcia przy projektowaniu doskonałego i w pełni modyfikowalnego arcade sticka dla Xbox 360.

Kontroler rozwijany przez Razera zgodnie z sugestiami zawodowych graczy jest obecnie w fazie prototypu. Do finalnych prac nad arcade stickiem, Razer zaangażuje ponad 200 najbardziej utalentowanych graczy „Street Fighter IV”, wpływowych autorów modyfikacji oraz przedstawicieli społeczności fanów.. Każdy z nich otrzyma prototyp i po wyczerpujących testach przekaże sugestie, które pomogą stworzyć kontroler idealny.

Program wspólnego rozwoju arcade sticka zostanie inaugurowany podczas Tokyo Game Show, w samym sercu sceny zawodowych gier walki. Wybrani gracze i entuzjaści przystąpią do programu już wkrótce.

Więcej informacji o programie oraz informacje o tym, jak przystąpić do projektu dostępne są na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto