A A A

Realme X50 Pro – pierwszy smartfon z NavIC

28 lutego 2020, 09:40
Flagowiec z pełnym asortymentem przydatnych funkcji będzie wspierał NavIC.
Realme X50 Pro – pierwszy smartfon z NavIC

Realme X50 Pro został ogłoszony pierwszym smartfonem na świecie, który będzie wspierał działanie indyjskiego systemu nawigacji satelitarnej Indian Regional Nagivation Satellite System (IRNSS), zwanej też też NavIC (Navigation in Indian Constellation).

Informację tę podał dyrektor generalny Realme India, Madhav Sheth. Jest to o tyle istotne, że kilka dni wcześniej przedstawiciel Redmi na Indie ogłosił, że Redmi K30 Pro będzie pierwszym smartfonem ze wsparciem dla tego systemu.

To nie pierwszy raz, kiedy Realme i Redmi konkurują swymi smartfonami o tytuł „pierwszego na świecie" w danej kategorii. Wcześniej koncerny ścigały się o to, kto pierwszy wyprodukuje smartfona z aparatem 64 MP.

Realme ogłosiło, że nie tylko pierwszy na świecie, ale i drugi na świecie smartfon ze wsparciem NavIC będzie należał do nich – szczegóły mają zostać ogłoszone 5 marca br.

Realme X50 Pro ma się pojawić w sprzedaży w Europie w kwietniu br., a ceny mają oscylować pomiędzy 600 a 750 euro.

fot. Realme


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Snapchat zachęca do głosowania
7 sierpnia 2020
Znana aplikacja, która do tej pory służyła głównie rozrywce, teraz chce zachęcić młodych Amerykanów do głosowania w nadchodzących...


TikTok zakazany w USA
7 sierpnia 2020
Donald Trump podpisał rozporządzenie zabraniające właścicielowi TikToka prowadzenia działalności w Stanach Zjednoczonych.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto