A A A

Rejestrator Full HD z GPS, asystentem pasa ruchu i pilotem

1 lipca 2016, 07:20
NavRoad myCAM HD PRO GPS to nowy rejestrator samochodowy bazujący na najlepszym na rynku procesorze Ambarella A7 oraz optyce OmniVision. Dzięki temu rejestruje wysokiej jakości obraz HD o rozdzielczości do 1296p (2304*1296) pikseli.
Rejestrator Full HD z GPS, asystentem pasa ruchu i pilotem

Wbudowany odbiornik GPS rejestruje dokładną lokalizację pojazdu, której współrzędne są nanoszone na rejestrowany obraz. Dzięki temu bez przeszkód można sprawdzić z jaką prędkością oraz w jakim miejscu nastąpiło sporne zdarzenie. Co więcej, NavRoad myCAM HD PRO GPS posiada dedykowaną aplikację, pozwalającą na sterowanie rejestratorem za pomocą smartfona oraz przeglądanie już zapisanych materiałów wideo.

Z kolei dzięki dostępnemu bezpłatnie programowi DVR Player kierowca może odtworzyć nagrania zarejestrowanych tras wraz z ich dokładną wizualizacją na mapach Google.

W NavRoad myCAM HD PRO GPS zastosowano zaawansowane algorytmy rozpoznawania obrazu, które pozwoliły na implementację głosowych systemów ostrzegania, znacznie poprawiających poziom bezpieczeństwa.

W komplecie z urządzeiem znajduje się również pilot, który można z łatwością zamontować na kierownicy lub w innym, dogodnym dla kierowcy miejscu. Po sparowaniu pilota z rejestratorem kierowca może bezpiecznie wykonać zdjęcie bez konieczności nadmiernego rozpraszania swojej uwagi. Ta wyjątkowa funkcjonalność, rozszerzona o możliwość komunikacji ze smartfonem poprzez Wi-Fi, pozwala na praktycznie natychmiastowe dzielenie się pięknymi obrazami z podróży.

Sercem rejestratora NavRoad myCAM HD PRO GPS jest jeden z najlepszych dostępnych na rynku procesorów - Ambarella A7LA55 oraz aż 256 MB szybkiej pamięci RAM. Dzięki takiej konfiguracji kamera działa szybko i sprawnie, rejestrując obraz w trybie do 45 klatek na sekundę oraz wysokiej rozdzielczości HD, nawet do 2560×1080 pikseli. Soczewka obiektywu charakteryzuje się wyjątkowo szerokim kątem widzenia sięgającym aż 177 stopni. Dzięki temu rejestrowany obraz jest w pełni panoramiczny, a obiektyw obejmuje swoim zasięgiem nie tylko drogę bezpośrednio przed maską naszego samochodu, ale także pobocze czy część chodnika.

NavRoad myCAM HD PRO GPS wyposażony został w inteligentny mechanizm redukcji szumów oraz funkcjonalność HDR. High Dynamic Range dostosowuje zakres jasności i kontrastu nagrywanego obrazu do zakresu optymalnego dla ludzkiego oka. Z kolei dzięki zastosowaniu formatu zapisu H.264 znanego chociażby z płyt BluRay, rejestrowany obraz cechuje najwyższa jakość oraz relatywnie niewielki rozmiar pliku, co pozwala na zapis większej ilości materiału na karcie pamięci.

Sugerowana cena detaliczna: 555 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto