A A A

Rejestrator Full HD z GPS, asystentem pasa ruchu i pilotem

1 lipca 2016, 07:20
NavRoad myCAM HD PRO GPS to nowy rejestrator samochodowy bazujący na najlepszym na rynku procesorze Ambarella A7 oraz optyce OmniVision. Dzięki temu rejestruje wysokiej jakości obraz HD o rozdzielczości do 1296p (2304*1296) pikseli.
Rejestrator Full HD z GPS, asystentem pasa ruchu i pilotem

Wbudowany odbiornik GPS rejestruje dokładną lokalizację pojazdu, której współrzędne są nanoszone na rejestrowany obraz. Dzięki temu bez przeszkód można sprawdzić z jaką prędkością oraz w jakim miejscu nastąpiło sporne zdarzenie. Co więcej, NavRoad myCAM HD PRO GPS posiada dedykowaną aplikację, pozwalającą na sterowanie rejestratorem za pomocą smartfona oraz przeglądanie już zapisanych materiałów wideo.

Z kolei dzięki dostępnemu bezpłatnie programowi DVR Player kierowca może odtworzyć nagrania zarejestrowanych tras wraz z ich dokładną wizualizacją na mapach Google.

W NavRoad myCAM HD PRO GPS zastosowano zaawansowane algorytmy rozpoznawania obrazu, które pozwoliły na implementację głosowych systemów ostrzegania, znacznie poprawiających poziom bezpieczeństwa.

W komplecie z urządzeiem znajduje się również pilot, który można z łatwością zamontować na kierownicy lub w innym, dogodnym dla kierowcy miejscu. Po sparowaniu pilota z rejestratorem kierowca może bezpiecznie wykonać zdjęcie bez konieczności nadmiernego rozpraszania swojej uwagi. Ta wyjątkowa funkcjonalność, rozszerzona o możliwość komunikacji ze smartfonem poprzez Wi-Fi, pozwala na praktycznie natychmiastowe dzielenie się pięknymi obrazami z podróży.

Sercem rejestratora NavRoad myCAM HD PRO GPS jest jeden z najlepszych dostępnych na rynku procesorów - Ambarella A7LA55 oraz aż 256 MB szybkiej pamięci RAM. Dzięki takiej konfiguracji kamera działa szybko i sprawnie, rejestrując obraz w trybie do 45 klatek na sekundę oraz wysokiej rozdzielczości HD, nawet do 2560×1080 pikseli. Soczewka obiektywu charakteryzuje się wyjątkowo szerokim kątem widzenia sięgającym aż 177 stopni. Dzięki temu rejestrowany obraz jest w pełni panoramiczny, a obiektyw obejmuje swoim zasięgiem nie tylko drogę bezpośrednio przed maską naszego samochodu, ale także pobocze czy część chodnika.

NavRoad myCAM HD PRO GPS wyposażony został w inteligentny mechanizm redukcji szumów oraz funkcjonalność HDR. High Dynamic Range dostosowuje zakres jasności i kontrastu nagrywanego obrazu do zakresu optymalnego dla ludzkiego oka. Z kolei dzięki zastosowaniu formatu zapisu H.264 znanego chociażby z płyt BluRay, rejestrowany obraz cechuje najwyższa jakość oraz relatywnie niewielki rozmiar pliku, co pozwala na zapis większej ilości materiału na karcie pamięci.

Sugerowana cena detaliczna: 555 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Co planują twórcy Snapchata?
18 września 2019
Komunikator stracił wielu użytkowników po tym, jak Facebook skopiował funkcje Snapchata do swojej aplikacji. Twórcy narzędzia nie poddali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto