A A A

Rejestrator NAVITEL R600 z optyką Full HD od Sony

13 kwietnia 2016, 13:30
NAVITEL Poland wprowadza kolejny wideo rejestrator samochodowy – model R600, który charakteryzuje się szerokokątnym obiektywem 170°, oraz sensorem optycznym marki Sony.
Rejestrator NAVITEL R600 z optyką Full HD od Sony

Ten kompaktowy rejestrator oferuje 2-calowy wyświetlacz z matrycą IPS, prezentujący rozdzielczość 900x240 pikseli, co w zupełność wystarczy, aby prowadzić podgląd nagrania na żywo i ewentualnie korygować ustawienie kamerki. Model R600 obejmuje okiem obiektywu przestrzeń w promieniu 170°, zatem oprócz jezdni w kadrze znajdzie się też obszerna część pobocza.

Do dyspozycji użytkownika oddano slot na karty SD do 256GB, dzięki czemu bez nadpisywania plików zarejestrujemy nawet bardzo długą trasę przejazdu w rozdzielczości Full HD (1920x1080 / 30kl/s) w technologii kompresji obrazu H.264. Rejestrowany jest także dźwięk otoczenia, za sprawą niezwykle czułego mikrofonu. Nagrywanie rozpoczyna się po uruchomieniu silnika samochodu, pod warunkiem oczywiście, iż R600 podłączony jest do gniazdka zasilania.

Ciekawą opcją jest zaawansowany tryb parkingowy, który pozwoli bezstresowo pozostawić samochód na parkingu przed hipermarketem - wszelka aktywność wokół pojazdu będzie stale monitorowana przez oko kamery, więc z łatwością udowodnimy winę ewentualnemu sprawcy zarysowania auta.

Producent ustalił dostępność urządzenia na pierwszą połowę maja. Można je będzie kupić w cenie 399 zł w wybranych sieciach detalicznej sprzedaży.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Sergiusz Superb
1 czerwca 2017, 14:23
Witam, kupiłem kamerkę samochodową właśnie Navitel DVR R600 i mam problem z podłączeniem jej do komputera za pomocą kabla USB. Komputer wg jej nie wykrywa, żadnych dźwięków nic. Dodam, że do kamerki nie była dołączona żadna płyta z oprogramowaniem. W czym tkwi problem? Dziękuje z góry za odpowiedzi.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto