A A A

Rejestrator NAVITEL R800 FULL HD

29 marca 2016, 13:30
NAVITEL Poland wkracza na rynek wideo rejestratorów samochodowych z modelem R800 FULL HD, który jako pierwszy na rynku obsłuży karty pamięci o pojemności aż 256GB.
Rejestrator NAVITEL R800 FULL HD

Rzut oka na specyfikację techniczną ujawnia szereg innowacji. Przede wszystkim implementacja slotu na karty SD do 256GB, co umożliwia rejestrację wielogodzinnej podróży w wysokiej rozdzielczości (1920x1080 przy 30 klatkach na sekundę). Zastosowana w urządzeniu technologia kompresji obrazu H.264 oferuje optymalne parametry nagrania i odtwarzania przy małym rozmiarze pliku.

Wyświetlacz rejestratora prezentuje rozdzielczość 800x480 pikseli, co na IPS-owej matrycy o przekątnej 4-cale daje całkiem dobre odwzorowanie, porównywalne z matrycami niektórych smartfonów. Urządzenie wyposażono także w technologię antywstrząsową, opartą na sensorze przeciążeń (G-sensor). Czuły mikrofon pozwoli precyzyjnie wychwycić odgłosy towarzyszące zdarzeniom drogowym. Ciekawą i nowatorską funkcjonalnością jest zaawansowany tryb parkingowy, który polega na tym, że kamera wykrywa ruch wokół auta podczas nieobecności kierowcy, zatem każda szkoda parkingowa zostanie udokumentowana. - Pamiętajmy, że nagranie z wideo rejestratora może być cennym dowodem dla policji, sądu, ale także dla firmy ubezpieczeniowej - dodaje Tobiasz Jankowski.

Urządzenie wykonano z dobrej jakości komponentów, w tym z elementów stali, nadającej konstrukcji wyjątkową odporność. Stonowana, ale elegancka estetyka obudowy komponuje się z wnętrzem każdego pojazdu. Rejestrator uruchamia się w momencie zapłonu silnika, zatem nie trzeba pamiętać o jego każdorazowym włączeniu, wystarczy że będzie podpięty do źródła zasilania.

Wideo rejestrator NAVITEL R800 Full HD zadebiutuje w sprzedaży w drugiej połowie kwietnia w sugerowanej cenie detalicznej 449 zł. Producent w zestawie z urządzeniem oferuje ergonomiczny uchwyt, odporny na wstrząsy występujące podczas gwałtownych drogowych manewrów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto