A A A

Rejestrator Prestigio RoadRunner 519

10 marca 2014, 12:40
Prestigio przedstawia kolejny model z rodziny kompaktowych rejestratorów samochodowych – RoadRunner 519.
Rejestrator Prestigio RoadRunner 519

Najnowszy model, RoadRunner 519 nagrywa trasę przejazdu w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Szerokokątny, 120-stopniowy obiektyw rejestruje zdarzenia również w bezpośrednim sąsiedztwie jezdni, co może być kluczowe podczas sporu z uczestnikiem kolizji lub ubezpieczycielem. Matryca urządzenia korzysta z trybu cyfrowego powiększenia 4x, co daje maksymalną rozdzielczość zdjęć na poziomie 4254x3264 pikseli. Materiał zapisywany jest w pętli na karcie SD, którą można później przełożyć do innego nośnika w celu obejrzenia nagrania na większym monitorze. Ciekawą funkcją rejestratora jest opcja detekcji ruchu, co jest o tyle przydatne, iż urządzenie wzbudza się automatycznie wykrywając aktywność, bez ingerencji kierowcy, zapewniając komfort oraz pewność zarejestrowania wszystkich potencjalnie istotnych wydarzeń. Kolejne udogodnienie polega na elektronicznej stabilizacji obrazu, oferującej dobrej jakości, nieporuszone nagrania.

RoadRunner 519 jest poręcznym gadżetem o wymiarach 67x50x15mm oraz wadze zaledwie 60 gram, co sprawia, że może być zamontowane np. pod lusterkiem komponując się z wystrojem kabiny. Kierowca ma do dyspozycji dwucalowy wyświetlacz LCD TFT, na którym na bieżąco widzi nagranie. Po prawej stronie ekranu znajdują się przyciski do nawigowania funkcjami rejestratora, a na boku obudowy umieszczono gniazdo USB do komunikowania się z innymi urządzeniami.

Cena: 299 zł

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto