A A A

Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner

19 października 2011, 14:51
Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner

Marka Prestigio zaprezentowała nowy cyfrowy video rejestrator przeznaczony do samochodu.

Prestigio RoadRunner HD1 to cyfrowy rejestrator dedykowany do samochodu i rejestrujący na bieżąco drogę oraz sytuację w czasie jazdy. Wyposażony jest w procesor, pozwalający na zapis w formacie HD 720P z rozdzielczością 1280 x 720 i prędkością wyświetlania 30 fps.

Urządzenie umożliwia przechowywanie danych na karcie pamięci SD o pojemności nawet do 32GB, co w praktyce przekłada się na około 6 godzin nagrania z jazdy. RoadRunner posiada ponadto opcję podglądu na żywo wraz z bieżącą godziną i datą. Dzięki pokładowemu czujnikowi, rejestrator Prestigio automatycznie dostosowuje się do natężenia światła, co ma gwarantować ostry obraz nawet przy nienajlepszym oświetleniu. Z kolei zakres nagrywania obejmuje 120° i pozwala na bardziej obszerny i szczegółowy monitoring sytuacji na drodze.

Istotną opcją, z punktu widzenia kierowców, jest czujnik ruchu, dzięki któremu można szybko zidentyfikować i odnaleźć potencjalnie istotny fragment materiału, bez konieczności żmudnego przekopywania się przez całe nagranie. Twórcy uwzględnili także rozpiętość warunków pogodowych, do których powinien być dostosowany rejestrator, dlatego, jak twierdzi producent, bez problemu funkcjonuje on w temperaturach od -35˚C do +70˚C.

RoadRunner może być zasilany za pomocą wbudowanego akumulatora lub ładowarki samochodowej z wyjściem DV 5V.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto