A A A

Rekord podkręcania na płycie głównej Gigabyte Z77X-UD3H oraz procesorze Ivy Bridge

27 kwietnia 2012, 09:42
Rekord podkręcania na płycie głównej Gigabyte Z77X-UD3H oraz procesorze Ivy Bridge

To był jeden z najcięższych miesięcy dla overclockerów z całego świata – mieli bowiem w rękach najnowsze rozwiązania Intela, jednak ze względu na ograniczenia producenta nie mogli publikować swoich osiągnięć. Teraz, kiedy NDA zostało już zniesione, posypały się znakomite wyniki.

Wraz z nową platformą Intel przekazał overclockerom również inne potężne narzędzie – procesor o nazwie kodowej Ivy Bridge. Obecnie można dopiero odczuć przedsmak tego, co będzie się wykręcało w najbliższym czasie. Ponieważ Intelowi udało się znaleźć przyczynę i praktycznie wyeliminować zjawisko tzw. „cold buga” użytkownicy otrzymali jedną z najwydajniejszych platform w historii, która pozwoli na podniesienie częstotliwości do 7 GHz.

Gratulacje należą się użytkownikowi Youngpro, który wykręcił kilka spektakularnych rekordów wykorzystując pojedynczą kartę graficzną w testach 3DMARK05, Wprime 32M i 1024M. Rekordy padły na płycie głównej Gigabyte Z77X-UD3H i 797OC GPU.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto