A A A

Rekordowa kwota za numer GG

5 stycznia 2009, 14:16
Wielkimi krokami zbliża się XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a już teraz specjalny numer Gadu Gadu (17), wystawiony tradycyjnie na aukcję w serwisie Allegro, osiągnął rekordową kwotę 20 100 złotych.
Rekordowa kwota za numer GG

Licytacja unikatowego, dwucyfrowego numeru GG:17 potrwa do dnia tegorocznego XVII Finału, 11 stycznia. Producent komunikatora Gadu-Gadu już od kilku lat przeznacza niskie, specjalne numery GG na aukcje fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku całkowity dochód z aukcji i ulicznej zbiórki pieniędzy przeznaczony jest na pomoc dla najmłodszych, pod hasłem "Wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci". Warto dodać, że już teraz zostały pobite dotychczasowe rekordy kwot wylicytowanych za numery GG wystawione na aukcjach w latach ubiegłych. Rok temu za numer 16 na konto WOŚP wpłynęło 13 900 zł, numerek 15 wylicytowano za 5799 zł, a w trakcie XIV finału numer 14 sprzedano za 2025 zł.

Niski numer GG jest pożądanym przez internautów identyfikatorem w sieci, to także doskonała forma kontaktu dla firm czy instytucji. Aukcja GG:17 trwa nadal i dostępna jest pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=195884

Źródło: Gadu-Gadu, informacja prasowa


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto