A A A

Rekordowi tiktokerzy

25 listopada 2020, 08:00
Charli D'Amelio jest pierwszą osobą, która przyciągnęła ponad 100 milionów obserwatorów na platformie TikTok.
Rekordowi tiktokerzy

Wystarczył rok

Popularność TikToka rosła w bieżącym roku wykładniczo – i to pomimo faktu, że aplikację zablokowano w Indiach, a jej przyszłość w Stanach Zjednoczonych wciąż jest niepewna. Najpopularniejsi tiktokerzy mogą pochwalić się wielomilionową liczbę obserwujących ich użytkowników.

 

Pierwsza piątka

Szesnastoletnia Charli D'Amelio pochodząca z Norwalk w stanie Connecticut jako pierwsza przekroczyła granicę 100 milionów obserwatorów w serwisie TikTok. Co ciekawe, potrzebowała na to zaledwie roku, w ciągu którego zamieszczała na platformie taneczne klipy wideo.

Druga pod względem popularności jest Addison Rae – przyciągnęła ona do tej pory 69,9 miliona stałych widzów. Na podium znalazł się poza tym Zack King, mający 52,8 miliona obserwatorów. Pierwszą piątkę uzupełniają piosenkarka Loren Gray (49,5 miliona obserwatorów) i oficjalne konto TikToka (48,7 miliona).

Obecnie z platformy TikTok na całym świecie aktywnie korzysta ponad 800 milionów osób.

fot. TikTok


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto