A A A

Rewolucja w obsłudze smartfonów?

8 października 2014, 14:45
Z obsługą bezdotykową mierzył się Samsung. Jego rozwiązania okazały się jednak niedokładne i nieprzydatne. Nieco później zainteresowała się nimi Motorola, która podeszła do zagadnienia w nieco inny sposób. Teraz czas na ultradźwiękową i bezdotykową rewolucję za sprawą rozwiązania Elliptic Labs.
Rewolucja w obsłudze smartfonów?

Wykorzystuje ono wielopłaszczyznową interakcję, co oznacza, że telefon będzie rozróżniał siłę gestów oraz odległość ręki od ekranu. Słowami trudno wyjaśnić szczegóły tej technologii, dlatego zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem wideo.

W przypadku rozwiązania firmy Elliptic Labs liczy się również pole działania - gesty nie muszą być wykonywane precyzyjnie i bezpośrednio nad ekranem.

 

Pytanie brzmi - czy naprawdę tego potrzebujemy? Myślę, że bezdotykowe podglądanie powiadomień na zablokowanym ekranie sprawdzi się znakomicie.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowe laptopy ASUS TUF Gaming
26 kwietnia 2019
ASUS wprowadził do sprzedaży TUF Gaming FX505 i FX705, parę laptopów, które łączą najnowsze procesory AMD Ryzen i karty graficzne NVIDIA...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto