A A A

Rick i Morty wkraczają do wirtualnej rzeczywistości

1 marca 2018, 07:30
Fani „Rick and Morty” wkrótce będą mogli zanurzyć się w świecie swojego ulubionego serialu dzięki wirtualnej rzeczywistości. Już 10 kwietnia pojawi się w sprzedaży gra „Rick and Morty: Virtual Rick-ality”, dostępna dla posiadaczy konsoli PlayStation VR.
Rick i Morty wkraczają do wirtualnej rzeczywistości

Dzieło studia Adult Swim Games oraz deweloperów Owlchemy Labs i Other Ocean Group to wciągająca przygoda w świecie wirtualnej rzeczywistości. Twórcy zapowiadają niezliczone atrakcje, w tym wiele godzin rozwiązywania zagadek, podróży przez kosmiczne wymiary i zbierania znanych z serialu przedmiotów, takich jak plumbusy. W edycji kolekcjonerskiej poza grą znajdzie się również figurka Funko Pop! oraz dwustronny plakat z okładką komiksu o przygodach Ricka i Morty'ego.

Gra „Rick and Morty: Virtual Rick-ality" pojawi się w sprzedaży 10 kwietnia w cenie $29.99 i będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsoli PlayStation VR.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto