A A A

RoadRunner 310i – rejestrator HD od Prestigio

30 lipca 2014, 14:30
Marka Prestigio wprowadza do oferty nowy model wideo rejestratora RoadRunner 310i, który nagrywa zdarzenia drogowe w jakości HD przy użyciu szerokokątnego obiektywu 120 stopni.
RoadRunner 310i – rejestrator HD od Prestigio

Nowa kamerka Prestigio RoadRunner 310i posiada dwucalowy wyświetlacz LCD, na którym kierowca oraz współpasażerowie mogą na bieżąco kontrolować przebieg nagrania. Ekran zainstalowano na składanym przegubie, co sprawia, że urządzenie po jego złożeniu nie zajmuje dużo miejsca podczas transportu.

Na obudowie korpusu rejestratora znajdują się przyciski funkcyjne, diody sygnalizujące pracę urządzenia, gniazdo USB oraz slot na kartę SD do 32GB. Frontowa strona rejestratora ma kształt owalu z centralnie umiejscowionym okiem kamery nagrywającej w jakości 720p oraz wykonującej precyzyjne zdjęcia przy użyciu matrycy 3.0MPx.

Na jakość nagrania duży wpływ ma elektroniczna stabilizacja obrazu oraz czterokrotny zoom cyfrowy. Materiał już zarejestrowany ulega nadpisaniu, chyba że włączy się czujnik kolizji, którego zadaniem jest ochrona zapisu tuż sprzed zdarzenia drogowego.

Cena: 169 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto