A A A

RoadRunner 315 – kamera samochodowa od Prestigio

19 grudnia 2014, 07:30
Marka Prestigio wprowadza do oferty nowy model samochodowej kamery RoadRunner 315, która oferuje jakość Full HD, nagrywanie w pętli i 100-stopniowy kąt widzenia w cenie 179 zł.
RoadRunner 315 – kamera samochodowa od Prestigio

Nowy model 315 z serii RoadRunner otrzymał od konstruktorów dokładnie takie właściwości, jakie są niezbędne do prowadzenia zapisu przejechanych kilometrów. W tym modelu wszystko jest kompaktowe, począwszy od obudowy, a na 1.5-calowej przekątnej wyświetlacza TFT kończąc. Oko kamery „rozgląda się" w polu widzenia do 100 stopni i zapisuje materiał w jakości Full HD.

Aby optymalnie wykorzystać zasoby pamięci, na której przechowywany jest zapis wideo, tryb nagrywania uaktywnia się dopiero po wykryciu ruchu przez specjalny czujnik urządzenia. Rejestrowany jest także dźwięk, dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Obiektyw korzysta z trybu cyfrowego powiększenia (4x). Co ważne RoadRunner 315 posiada właściwość dostosowania się do panujących warunków oświetleniowych, umożliwiając także nagrywanie nocą. Jednolita bryła rejestratora w kolorze czarnym komponuje się z wnętrzem każdego samochodu.

Urządzenie można nabyć w cenie 179 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto