A A A

Roccat Skeltr – klawiatura nie tylko do komputera

19 sierpnia 2016, 10:00
Firma Roccat ogłosiła, że kolejna klawiatura gamingowa trafia do sprzedaży. Skeltr, najnowszy produkt niemieckiego producenta łączy w sobie peryferia dla graczy z urządzeniami mobilnymi.
Roccat Skeltr – klawiatura nie tylko do komputera

Skeltr współpracuje z niemal każdym urządzeniem mobilnym na rynku opartym o system Android lub iOS. Posiada stację dokującą, przymocowaną do tyłu obudowy klawiatury, która nie wykorzystuje klipsów bądź ruchomych części, które mogłyby się połamać. Zapewnia ona szybkie i wygodne podłączenie oraz dużą elastyczność, które ułatwiają przymocowanie smartfonów lub tabletów zarówno pionowo, jak i poziomo.

Skeltr, ze względu na technologię Bluetooth, pozwala użytkownikowi na bezpośredni dostęp do urządzeń mobilnych. Funkcja type-to-device, czyli przełączanie się pomiędzy sprzętem przy użyciu tylko jednego przycisku, umożliwia szybką zmianę urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie praktycznie natychmiast odpowiedzieć na wiadomość przychodzącą na telefon lub tablet, by po chwili wrócić do gry. Nowy produkt Roccat pozwala także odbierać połączenia głosowe z telefonu za pośrednictwem zestawu słuchawkowego podpiętego do klawiatury. Jako pośrednik dla źródła dźwięku w rozmowach telefonicznych zapewnia zdecydowanie większy poziom integracji ze sprzętem mobilnym i wygodę ich użytkowania.

Niemiecki producent podkreśla, że Skeltr w pełni wykorzystuje możliwości pakietu autorskiego oprogramowania Roccat Swarm, które pomaga w kompleksowej integracji urządzeń. Konfigurowanie podświetlenia RGB, szybkie uruchamianie gier, indywidualizacja efektów świetlnych, bieżące sprawdzanie temperatury GPU i CPU - to tylko niektóre z funkcjonalności, które Swarm dostarcza użytkownikom klawiatury.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto