A A A

Rosyska wersja iPhone'a X za 16 tys. złotych

30 września 2017, 10:20
Ile można zapłacić za iPhone'a X? W specjalnej wersji bardzo dużo, nawet 16 tys. złotych.
Rosyska wersja iPhone'a X za 16 tys. złotych

W ofercie znajdują się odmiany tytanowe, z diamentami, złotem i wieloma szlachetnymi dodatkami. Najciekawsza wydaje się być jednak edycja wykończona meteorytem Seymchan z rosyjskiego Magadan. Za iPhone'a X w takiej wersji trzeba zapłacić w przeliczeniu ponad 16 tysięcy złotych.

Najtańszą opcją jest z kolei wykończenie z drewna brzozowego które jest ponad dwa razy tańsze. Czy warto dopłacić kilka tysięcy do i tak horrendalnie drogiego urządzenia? Zdaniem firmy Caviar oczywiście tak. Oprócz prestiżu otrzymujemy bowiem delikatnie podwyższoną wytrzymałość...

Przypomnijmy, że polska cena iPhone'a X z 64 GB pamięci wewnętrznej to 4979 złotych. Za wersję 128 GB trzeba zapłacić 5729 złotych. To obecnie najdroższy masowo produkowany smartfon na rynku.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto