A A A

Rozlicz PIT online - za darmo

20 lutego 2009, 05:48
Internauci mogą już korzystać z bezpłatnego serwisu pozwalającego całkowicie za darmo wypełnić roczne rozliczenie podatkowe. Wystarczy tylko komputer i dostęp do internetu. Co ważne, nie trzeba także instalować żadnego oprogramowania.
Rozlicz PIT online - za darmo

Serwis pitroczny.pl jest witryną darmową. Mechanizm witryny sam przeprowadzi krok po kroku użytkownika przez całe rozliczenie. Dzięki temu internauta nie musi znać żadnych przepisów. Witryna automatycznie dokonuje obliczeń i umieszcza je w odpowiednich rubrykach formularza. Na stronie dostępna jest także pomoc, z której można skorzystać w razie problemów z obsługą witryny oraz wypełnieniem PIT-a.

W związku z obowiązującym w Polsce prawem, które nakłada obowiązek przechowywania dokumentów przez 5 lat, wypełnione PIT-y będą mogły zostać zarchiwizowane na serwerze witryny do roku 2013. Oczywiście dokumenty można modyfikować bądź je usunąć.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto