A A A

Rozwiązania konferencyjne Konftel 55

15 kwietnia 2013, 12:12
Rozwiązania konferencyjne Konftel 55

W Polsce są już dostępne nowe przystawki konferencyjne Konftel 55 i Konftel 55W.

Nowe przystawki Konftel, które wprowadził właśnie na nasz rynek KONTEL - przedstawiciel tej marki w Polsce, to seria prostych w obsłudze urządzeń pełniących rolę węzła komunikacyjnego. Premierowy pokaz rozwiązań miał miejsce podczas Targów Office Days w warszawskiej hali Expo XXI.

Dzięki opatentowanej przez producenta technologii audio OmniSound HD urządzenia oferują dobrej jakości, czysty dźwięk. Wystarczy podłączyć do nich komputer, telefon komórkowy/tablet i telefon stacjonarny, aby swobodnie uczestniczyć w audiokonferencji. Można także mostkować połączenia VoIP z telefonicznymi przez aparat stacjonarny lub komórkowy. Przełączanie odbywa się na dotykowym, kolorowym ekranie LCD, który wyświetla bieżące rozmowy.

Przystawki Konftel 55 oferują funkcję nagrywania. Dzięki nim można zapisywać, odtwarzać i udostępniać połączenia i notatki głosowe zarejestrowane na karcie pamięci. Elegancki design tych uniwersalnych urządzeń sprawia, że równie dobrze prezentują się na biurku w domowym biurze, jak i firmowej sali konferencyjnej.

Konftel 55W posiada także funkcję Bluetooth i można doposażyć go w zewnętrzne mikrofony. Sprzedaż urządzeń prowadzi sieć partnerów firmy KONTEL.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto