A A A

Rozwijana ładowarka podróżna do smartfonów

25 października 2011, 10:04
Rozwijana ładowarka podróżna do smartfonów

Firma Hama zaprezentowała nowe podróżne urządzenie ładujące, składające się z niewielkiej ładowarki Pico oraz kabelka ze złączem Micro USB na rozwijanym roll-up’ie.

Produkt nadaje się do wykorzystania na całym świecie dzięki możliwości działania w zakresie 100-240 V. W niektórych krajach (m.in. Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii) będzie przy tym oczywiście potrzebna dodatkowa przejściówka ze względu na inny rodzaj wtyczki. Dioda LED na bieżąco ma nas informować o statusie ładowania.

Jak zapewnia producent, użytkownicy mają szczególnie docenić łatwo rozwijany i automatycznie zwijany kabel. System roll-up, ma całkowicie zniwelować problem dotyczący plątaniny kabli, który zwykle irytuje osoby zmuszone do korzystania z niewielkich szafek hotelowych lub publicznych gniazdek elektrycznych w przedziałach kolejowych. Zestaw może służyć także do ładowania odtwarzaczy MP3.

Urządzenia są zgodne z dyrektywą unijną 2005/32/EG o ochronie środowiska. Objęte są roczną gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena detaliczna podróżnego zestawu wynosi 59,90 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto