A A A

Rusza sprzedaż The Division 2

15 marca 2019, 12:00
Druga część dobrze przyjętej strzelanki RPG Tom Clancy`s The Division właśnie wchodzi do sprzedaży.
Rusza sprzedaż The Division 2

Pełna akcji, tocząca się w otwartym świecie gra Ubisoft Massive to historia o mieście po wybuchu pandemii. Agenci The Division są ostatnią nadzieją społeczeństwa na ratunek przez totalnym upadkiem. To oni bronią cywilów przed wrogimi frakcjami i starają się zaprowadzić porządek.

Rozgrywka po zakończeniu kampanii

Tom Clancy`s The Division 2 zostało stworzone od początku z myślą o rozgrywce po zakończeniu kampanii, dzięki czemu gracze zawsze mają dostęp do świeżych, unikatowych i zróżnicowanych aktywności, na długo po tym, gdy ukończą już główną misję. Gra nieustannie dostarcza nowe wyzwania i systemy postępów, niepowtarzalne zwroty akcji, niespodzianki oraz - po raz pierwszy w historii - szturmy. Oprócz tego na graczy czeka dostęp do szerokich zasobów zawartości popremierowych, w tym pełnego roku bezpłatnych dodatkowych misji fabularnych, map oraz trybów rozgrywki.

Ulepszone postępy gracza i nowe specjalizacje

Druga edycja gry to także dostęp do nowych specjalizacji, takich jak saper, snajper i mistrz survivalu - jednak gracze mogą je zdobywać dopiero po zaliczeniu głównej kampanii. Każda specjalizacja otwiera zupełnie nowy system postępów z umiejętnościami, trybami i niepowtarzalnymi talentami, o które mogą walczyć, by zmaksymalizować wydajność swojego agenta.

Dynamiczny żyjący świat

W świecie Tom Clancy`s The Division 2 cywile i wrogie frakcje przez cały czas poszukują artykułów pierwszej potrzeby takich jak jedzenie, lekarstwa czy amunicja. Różne grupy walczą z sobą w zrujnowanym Dystrykcie Kolumbia, by zyskać kontrolę nad zasobami i lokacjami. Sprzeczne potrzeby i motywacje zderzają się ze sobą, powodując starcia zarówno pomiędzy wrogimi, jak i z pozoru przyjaznymi frakcjami. Walki mogą się zdarzyć także w ramach relacji z cywilami oraz agentami z tego samego oddziału.

Zjednocz cywilów

Gracze mają także zupełnie nowe zadanie - musza zapewnić bezpieczeństwo cywilom, którzy zebrali się w osadach, aby odbudować społeczeństwo. Podczas rozgrywki agencji muszą współpracować z lokalną ludnością, by zyskać ich zaufanie i wsparcie. W drugiej części gry cywile mogą dostarczyć agentom zaopatrzenie i pomóc przy rozbudowie sztabu.

Jeszcze lepsza zabawa w Dark Zone

Dark Zone to nieokiełznany obszar mapy z najlepszymi łupami w grze. Jest to strefa, gdzie na gracza czyha najwięcej niebezpieczeństw - tu każdy agent może się okazać się wrogiem i skraść ciężko zdobyte łupy. W Tom Clancy`s The Division 2 strefa ta została zaprojektowana tak, aby dostarczyć uczciwych i ekscytujących wrażeń dla wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu postępów.

Dostępność

Gra Tom Clancy`s The Division 2 jest już dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC. Można ją znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych w cenie 259 zł, jak i dystrybucji cyfrowej.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Jak działa ładowanie SuperVOOC?
23 marca 2019
Chiński potentat rynku smartfonów, OPPO, na przykładzie modelu RX17 Pro tłumaczy, jak działa ładowanie SuperVOOC. Ta technologia...


Opera 51 na Androida z darmowym VPN
22 marca 2019
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto