A A A

Rusza turniej GeForce CUP 2017

8 kwietnia 2017, 14:00
Firma NVIDIA poinformowała o rozpoczęciu GeForce CUP 2017 - turnieju dla fanów Counter-Strike: Global Offensive.
Rusza turniej GeForce CUP 2017

Zapisy do pierwszego z czterech turniejów kwalifikacyjnych rozgrywek GeForce CUP, których zwycięzcy zmierzą się następnie w rozgrywkach grupowych, rozpoczynają się 8 kwietnia. Wyłonieni w ten sposób finaliści powalczą o nagrody pieniężne w łącznej wysokości 30 000 dolarów w wielkim turnieju głównym z czterema bezpośrednio zaproszonymi zespołami, FnaticAcademy, PENTA Sports, Space Soldiers orazTeam Kinguin. Zapisy są otwarte dla każdego, bez względu na narodowość czy kraj pochodzenia, a turnieje będą transmitowanetransmitowane na lokalnym kanale Twitch firmy NVIDIAlub partnera i komentowane w 9 językach - polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, tureckim, włoskim, hiszpańskim, arabskim i rumuńskim.

Finał turnieju GeForce CUP z udziałem publiczności odbędzie się w dniach 27-28 maja we wrocławskiej Hali Stulecia podczas wydarzenia ESPORT NOW 2017 na największej, dedykowanej turniejowi scenie. Wstęp dla widzów jest wolny.

Na graczy będą czekały m.in. specjalnie przygotowane pomieszczenia, w których będą mogli trenować przed rozgrywkami oraz pokój VIP, aby zrelaksować się po wyczerpujących meczach.

Zapisów na turnieje kwalifikacyjne online będzie można dokonywać od 8 kwietnia na stronie www.geforcecup.pl i są one otwarte zarówno dla zawodowych zespołów jak i drużyn amatorskich. Wielki finał oraz najciekawsze rozgrywki eliminacyjne i grupowe będą transmitowane na kanale Twitch firmy NVIDIA i komentowane przez Piotra ‘izak' Skowyrskiego orazPatryka ‘easy' Dzięcioła.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto