A A A

Ruszyły zapisy do 24-godzinnego maratonu programowania

15 października 2020, 18:00
BEST Hacking League odbędzie się 6-7 listopada.
Ruszyły zapisy do 24-godzinnego maratonu programowania

Tym razem w wersji online

To już piąta edycja wydarzenia organizowanego na Politechnice Warszawskiej. Maraton przygotowany jest z myślą o studentach, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności programistyczne i mechaniczne, szczególnie pod presją czasu. Chęć udziału mogą zgłaszać 2-4 osobowe drużyny, które będą rywalizować w jednej z trzech kategorii: software, hardware oraz zadanie od Orange Polska. Uczestnicy będą mogli liczyć na wsparcie doświadczonych mentorów. Na najlepszych czekają nagrody ufundowane przez sponsorów.

 

Nie tylko wyścig

Całe wydarzenie będzie transmitowane online. Pozwoli to wszystkim chętnym śledzić postępy programistów, atakże wziąć udział w specjalnych webinarach. Nowością będzie Speed Recruitment, czyli krótka rozmowa rekrutacyjna z wybranymi firmami dla zainteresowanych.

Zapisy na zawody już ruszyły i potrwają do 30 października. Formularz zgłoszeniowy zamieszczono na stronie organizatora. Tam też wkrótce zostaną podane tematy warsztatów online.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął PC Format.

fot. BEST Hacking League


Dominika Gorgosz
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto