A A A

Rzeczpospolita uruchamia telewizję

24 czerwca 2009, 10:32
Niestety tylko internetową. Na stronie tv.rp.pl ruszył kanał telewizyjny Rzeczpospolitej. Na łamach witryny możemy oglądać komentarze wideo, debaty, rozmowy oraz reportaże.
Rzeczpospolita uruchamia telewizję

Program będą tworzyć znani dziennikarze i publicyści pracujący w Rzeczpospolitej, między innymi: Rafał Ziemkiewicz, Bronisław Wildstein, Piotr Semka czy Igor Janke. W studiu zagoszczą przedstawiciele ze świata polityki, sportu, biznesu czy kultury. Wspólnie z redaktorami będą omawiać najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. W niedalekiej przyszłości internauci będą mogli oglądać także relacje z bieżących wydarzeń.

Jak informują przedstawiciele Rzeczpospolitej, tv.rp.pl jest propozycją dla osób, które cenią szybką i rzetelną informację oraz są zainteresowane telewizją newsową.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto