A A A

SP1 do Visty oficjalnie dostepny

19 marca 2008, 15:46
SP1 do Visty oficjalnie dostepny

Service Pack 1 do Windows Vista można już ściągnąć z serwerów Microsoftu w postaci pliku instalacyjnego - na razie nie udostępniono go jako automatycznej aktualizacji. Wersja dla systemów 32 bitowych zajmuje 434,5 MB, a wersja 64 bitowa ma objętość 726,5 MB.
Zestaw poprawek współpracuje na razie jedynie z systemami w pięciu wersjach językowych - angielskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej i japońskiej. Wersja zgodna z polskojęzyczną Vistą ma się ukazać w połowie kwietnia (podobnie jak SP 1 dla innych wersji językowych niż wyżej wymienione), wtedy także Service Pack 1 ma być dostępny jako automatyczna aktualizacja.

Niestety, potwierdziły się wcześniejsze pogłoski o braku współpracy Visty zaktualizowanej przez SP1 z niektórymi sterownikami. Na szczęście lista nie jest długa, ale znalazły się na niej tak popularne urządzenia jak karty dźwiękowe Creative Audigy oraz urządzenia z układami Realtek AC'97.
Wśród aplikacji, które mogą nie działać poprawnie pod Vista z SP1, znalazły się m.in. Zone Alarm Security Suite i BitDefender Antivirus.
Więcej na temat rozwiązywania problemów związanych z najnowszym zestawem poprawek do Visty można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Microsoft


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto