A A A

S.T.R.I.K.E. 3 - nowy model klawiatury od Mad Catza

9 grudnia 2013, 14:05
S.T.R.I.K.E. 3 - nowy model klawiatury od Mad Catza

Mad Catz wprowadził do oferty nową klawiaturę dla graczy z serii S.T.R.I.K.E. Najnowszy model STRIKE 3 powstał z myślą o graczach ceniących sobie prostotę i funkcjonalność.

Nowy typ membrany

W S.T.R.I.K.E. 3 zastosowano nowy model membrany odwzorowujący zachowanie klawiatury mechanicznej. Takie rozwiązanie ma przewagę nad klawiaturami mechanicznymi gdyż gracz nie musi naciskać klawisza do końca (jak to ma miejsce w niektórych modelach przełączników), co skraca czas reakcji.

Uniwersalne zastosowanie

Dzięki zastosowaniu nowego typu membrany pisanie na tego typu klawiaturze jest o wiele prostsze i przyjemniejsze niż na modelach klawiatur mechanicznych. Wymaga mniejszej siły nacisku a klawisz generuje znacznie mniejszy hałas.

Łatwe programowanie makr

Dołączone do klawiatury oprogramowanie pozwoli użytkownikom na tworzenie i edycję profili oraz programowanie makr, a wbudowana pamięć ułatwi szybki dostęp do zapisanych ustawień.

Komfort i ergonomia

Klawiatura posiada pełne podświetlenie RGB z paletą 16 mln kolorów, klawisze multimedialne oraz przycisk blokady funkcji Windows. Demontowana podstawka pod nadgarstek zmniejsza zmęczenie rąk podczas długich sesji gamingowych.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przesz dystrybutora - Impakt, wynosi 430 zł.Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto