A A A

S.T.R.I.K.E. M - bardzo mobilna klawiatura

24 stycznia 2015, 10:15
Mad Catz zaprezentował mobilną klawiaturę o nazwie S.T.R.I.K.E. M. Ważące 190 g urządzenie współpracuje nie tylko z komputerami, ale także z systemem Android oraz iOS.
S.T.R.I.K.E. M - bardzo mobilna klawiatura

Technologia Micro P.U.L.S.E., gwarantuje cichą pracę klawiszy i precyzję działania. Podświetlane nasadki klawiszy zwiększają ich widoczność, a wbudowany czujnik dotykowy eliminuje konieczność podłączania myszki.

Zestaw przycisków multimedialnych takich jak: odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu przydadzą się podczas słuchania muzyki czy oglądania wideo. Wbudowany potencjometr umożliwia zarządzanie poziomem głośności nie ruszając się z miejsca.

Delikatny nacisk palca o sile 60 g i 2 mm dystans dzielący klawisz od mikrostyku, sprawiają że pisanie na klawiaturze jest szybkie. Klawisze „powrót", „dom" i „najnowsze aplikacje", są dostępne za pośrednictwem przycisku funkcyjnego.

Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezproblemowe połączenie ze smartfonem, tabletem, urządzeniami z systemem iOS (Mac) oraz Windows. Skorzystaj z przycisku parowania, aby w kilka sekund połączyć do 4 urządzeń jednocześnie. Operując tym samym przyciskiem, wybierz urządzenie z którym chcesz aktualnie pracować.

Nowoczesny czujnik oparty na dotyku, umożliwia operowanie kursorem na ekranie w taki sposób, jak myszką komputerową. Po obu stronach gładzika znajdują się przyciski, które oferują identyczną funkcjonalność jak lewy i prawy przycisk myszy.

Klawiatura jest podświetlana. Białe, neutralne podświetlenie otacza wszystkie klawisze zwiększając ich widoczność. Dzięki regulacji natężenia podświetlenia, można je dostosować do panujących warunków.

Litowo-polimerowy akumulator zapewnia pełną swobodę do 45 godz. pracy bez konieczności dodatkowego ładowania.

Technologia GameSmart, umożliwia współpracę z wieloma mobilnymi urządzeniami. Zaletą tego rozwiązania jest uniwersalna kompatybilność z komputerami PC, Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem: Android, Windows Phone czy Microsoft Surface.

Cenę produktu ustalono na poziomie 429 zł.

Najważniejsze cechy:

- Bezprzewodowa klawiatura S.T.R.I.K.E. M
- Micro-USB z kablem USB Charge
- Uniwersalny stojak do tabletów
- Optyczny czujnik
- Funkcyjne klawisze i potencjometr
- Futerał podróżny
- Technologia klawiszy P.U.L.S.E.
- Podświetlane klawisze
- Moduł Bluetooth
- Niska waga
- Kompaktowe rozmiary
- Wbudowany akumulator litowo-polimerowy
- Minimalne wymagania systemowe: Android: 3.0, Windows 8 i RT, Mac OS X 10.7, Apple: iOS 6

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto