A A A

Sam Fisher w Ghost Recon Wildlands

10 kwietnia 2018, 07:20
Firma Ubisoft ogłosiła, że w Ghost Recon Wildlands pojawi się bezpłatna, specjalna misja w stylu Splinter Cell, w której pojawi się legendarny Sam Fisher z głosem Michaela Ironside’a. Będzie to część Special Operation I, pierwszego dużego dodatku drugiego roku zawartości popremierowej do gry.
Sam Fisher w Ghost Recon Wildlands

Począwszy od 10 kwietnia, Ghost Recon Wildlands wprowadzi do głównej gry mnóstwo zawartości Splinter Cell na wyłączność, a także tryb PvP Ghost War, nową misję PvE, unikatowe elementy personalizacji oraz nową klasę PvP Ghost War. Gracze będą mogli walczyć u boku Sama Fishera, kultowej postaci z docenionej przez krytyków serii gier szpiegowskich Tom Clancy's Splinter Cell i pomóc mu zaliczyć nową misję infiltracji wysokiego ryzyka, w realiach fikcyjnej Boliwii w przyszłości. To nowe specjalne wyzwanie będzie grywalne solo lub w trybie współpracy dla czterech graczy. Będzie to jedna najtrudniejszych misji, z jakimi mierzyły się dotąd Duchy. W trakcie tej nocnej misji, gracze będą musieli działać w ukryciu i korzystać z wszelkich dostępnych narzędzi.

Po zaliczeniu misji Splinter Cell, gracze otrzymają unikatowe przedmioty, takie jak kultowe gogle sonarowe Sama, nowy filtr noktowizyjny i nie tylko. Choć misja będzie dostępna w grze już zawsze, nagrody te będą dostępne jedynie do zakończenia specjalnego wyzwania, czyli do 16 maja. Oprócz nagród za zaliczenie zadania, gracze będą mogli spersonalizować i uzbroić swoje Duchy za pomocą Pakietu Wyposażenia Splinter Cell, który zawiera nowe elementy personalizacji i nowe uzbrojenie, takie jak nóż Karambit, unikatowe ostrze do walki wręcz, zainspirowane przez Splinter Cell: Blacklist czy w pełni personalizowany prototypowy karabin szturmowy SC 4000 Splinter Cell.

Special Operation 1 to także Echelon, nowa klasa szturmowa, dostępna we wszystkich trybach PvP, która rozszerzy obsadę Ghost War do 18 niepowtarzalnych klas. Echelon jest częścią drużyny 4. eszelonu Sama Fishera, a w związku z czym ma dostęp do najnowszych technologii, takich jak zdolność impulsu sonarowego, która pozwala mu widzieć wrogów za ścianami (na krótkim dystansie) i zyskiwać przewagę taktyczną nad oddziałem wroga. Gracze w Ghost War zyskają wcześniejszy dostęp do nowej klasy wydając punkty prestiżu lub poprzez przepustkę 2. roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto