A A A

Samsung 700G7A - monstrum dla graczy

18 sierpnia 2011, 09:56
Samsung 700G7A - monstrum dla graczy

Na tegorocznych targach GamesCom 2011, Samsung zaprezentował istnego potwora dla mobilnych graczy – nowego notebooka z serii 7.

Sercem wyposażonego w 17,3” ekran Samsunga 700G7A jest radzący sobie obecnie z niemal każdą grą procesor 2GHz quad-core Core i7. Reszta podzespołów również nie zasmuca. Ponad 16 GB pamięci DDR3 RAM, karta graficzna AMD Radeon HD 6970M z 2GB pamięci oraz dwa dyski twarde o łącznej pojemności 1,5 TB.

Dalej nie robi wrażenia? To dodajcie do tego świetnie brzmiący system audio 2.1 z subwooferem, Bluetooth 3.0, wszelkiej maści porty jak USB 3.0, 2.0, wyjście HDMI, zintegrowaną kamerę HD, a nawet podświetlaną klawiaturę (czerwone przyciski WSAD). Na obudowie nie zabrakło także specjalnego przycisku „turbo” czy przełączników pomiędzy różnymi trybami pracy m.in. gamingowowego.

Premiera Samsunga 700G7A planowana jest na wrzesień tego roku. Przewidywane ceny mają zaczynać się od… 1,800 euro. Jak to z reguły bywa, coś za coś.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto