A A A

Samsung Fold już poprawiony

3 lipca 2019, 14:40
Bloomberg, powołując się na anonimowe źródło, poinformował, że Samsung zakończył proces przeprojektowania wadliwego ekranu w składanym smartfonie Galaxy Fold.
Samsung Fold już poprawiony

Wygląda na to, że składany telefon Galaxy Fold niebawem doczeka się w końcu swojego rynkowego debiutu. Jak podaje serwis Bloomberg w ciągu dwóch miesięcy Samsungowi udało się przeprojektować urządzenie tak, by wyeliminować awarie ekranu, które wstrzymały jego wprowadzenie do sprzedaży.

Przypomnijmy, że kosztujący ok. 8500 zł Galaxy Fold miał trafić na sklepowe półki 26 kwietnia. Jednak po pierwszych dziennikarskich testach okazało się, że mimo prób wytrzymałości, jakie z pewnością przeprowadził Samsung, urządzenie jest zawodne. Ciągłe składanie i rozkładanie smartfona w codziennych sytuacjach kończyło się różnego rodzaju problemami, a reporter Bloomerga przez przypadek zerwał z niego cienką warstwę ochronną.


 

Według doniesień anonimowego źródła Bloomerga w tym momencie wszystkie problemy zostały już rozwiązane. Folia ochronna pokrywa teraz cały ekran i rozciąga się aż na ramkę, aby nikt nie był w stanie oderwać jej przypadkowo.

Zagraniczne serwisy spekulują, że raczej nie należy spodziewać się żadnych informacji o premierze poprawionego Folda podczas zapowiadanego na 7 sierpnia wydarzenia Samsung's Unpacked, na którym pokazany zostanie Note 10.  Wszystko wskazuje na to, że premiera sklepowa zostanie przesunięta na zawsze gorący okres przedświąteczny.


Andrzej Pająk
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto