A A A

Samsung GALAXY Y - nowy smartfon dla młodych

16 listopada 2011, 12:15
Samsung GALAXY Y - nowy smartfon dla młodych

Samsung wprowadza do sprzedaży nowy smartfon - model GALAXY Y, który przeznaczony jest dla użytkowników młodych, dynamicznych, potrzebujących stałego i wszechstronnego kontaktu z otoczeniem.

Samsung GALAXY Y to kompaktowy smartfon, wyposażony w 3-calowy wyświetlacz adresowany do młodych użytkowników, nierzadko dopiero rozpoczynających przygodę z zaawansowanymi urządzeniami mobilnymi.

System operacyjny Google Android w wersji 2,3 oraz procesor o mocy 832 MHz zapewniają komfortową pracę urządzenia. Pobieranie danych z prędkością 7,2 Mbit/s oraz WiFi pozwolą cieszyć się szybkim i stabilnym dostępem do internetu, a funkcja routera WiFi - dzielić się połączeniem z innymi urządzeniami.

Nowy smartfon Samsunga wyposażono w interfejs TouchWiz, pozwalający w czytelny sposób porządkować aplikacje i powiadomienia. Aktywnych użytkowników, utrzymujących kontakt ze znajomymi na najróżniejsze sposoby wesprze aplikacja Social Hub integrująca i porządkująca wiadomości oraz wpisy do kalendarza z SMS-ów, MMS-ów, e-maili czy serwisów społecznościowych.

GALAXY Y oferuje również usługi Google - darmowe mapy, Gmail, YouTube czy funkcje głosowe. Dodatkowo, każdy użytkownik może niemal dowolnie modyfikować zawartość swojego smartfonu korzystając z tysięcy aplikacji w Android Market i Samsung Apps.

Właściciele nowego smartfonu dostają także dodatkowe wsparcie w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia. Preinstalowana aplikacja Znajdź Moje Urządzenie umożliwia pełny dostęp do podstawowych funkcji, pozwalając m.in. na zlokalizowanie urządzenia, zablokowanie ekranu, zdalne kasowanie danych czy też wysłanie wiadomości na podany uprzednio numer w przypadku wymiany karty SIM w urządzeniu.

Sugerowana cena GALAXY Y na polskim rynku to 499 zł brutto.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto