A A A

Samsung Galaxy Beam - smartfon z projektorem

27 lutego 2012, 13:17
Samsung Galaxy Beam - smartfon z projektorem

Samsung zaprezentował Galaxy Beam - smartfon z projektorem, który umożliwia użytkownikom wyświetlanie multimediów na dużym ekranie.

Jasny projektor o mocy 15 lumentów umożliwia swobodne dzielenie treściami bez specjalnych przygotowań i w dobrej jakości, nawet pod otwartym niebem.

- Galaxy Beam zapewnia mobilną swobodę, oferując unikatową możliwość wspólnego oglądania treści cyfrowej - w każdym miejscu i o każdej porze - choć jest równie kompaktowy i przenośny, jak każdy inny smartfon na rynku - powiedział JK Shin, President IT & Mobile Communications Division w Samsung Electronics.

Filmy, mapy, informacje biznesowe, gry Beam może przedstawiać szeroką gamę treści multimedialnych w postaci ostrego obrazu wysokiej rozdzielczości o szerokości nawet 50 cali (ok. 125 cm). Urządzenie jest wyposażone w specjalną aplikację do obsługi projektora, która umożliwia wybranie treści i rozpoczęcie projekcji w kilku prostych krokach.

Jeśli chodzi o młodych użytkowników, którzy cenią ciągły, natychmiastowy dostęp do cyfrowej treści i rozrywki, Galaxy Beam wprowadza nowy sposób współdzielenia jej. Umożliwia wyświetlenie wideoklipów z YouTube lub Hulu bezpośrednio na suficie lub drzwiach. Podobnie studenci mogą wspólnie oglądać wideo albo materiały edukacyjne w pokojach akademika albo na wspólnej sali, zmieniając grupową naukę w zupełnie nowe, interaktywne doświadczenie.

Pomimo w pełni funkcjonalnego, wbudowanego projektora Galaxy Beam ma grubość 12,5 mm i elegancką, ergonomiczną konstrukcję. Działa pod kontrolą systemu Android 2.3 Gingerbread i jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,0 GHz. 8 GB wbudowanej pamięci zapewnia dużo miejsca na przechowywanie multimediów, a pojemna bateria 2000 mAh oferuje większą moc.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto