A A A

Samsung Galaxy Ch@t B5330

20 września 2012, 10:30
Samsung Galaxy Ch@t B5330

Firma Samsung zaprezentowała kolejny telefon z pełną klawiaturą QWERTY - model Galaxy Ch@t B5330.

Samsung Galaxy Ch@t B5330 został stworzony z myślą o osobach, które chcą mieć stały dostęp do serwisów. Dzięki połączeniu fizycznej klawiatury QWERTY z wygodnym, dotykowym, 3- calowym ekranem, Galaxy Ch@t zapewnia komfort użytkowania i sprawia, że dzielenie się treściami multimedialnymi staje się jeszcze łatwiejsze.

Telefon ma wyświetlacz o przekątnej 3 cali, co zapewnia większą kompatybilność dla pobieranych gier i aplikacji. Szybkie wpisywanie tekstu możliwe jest natomiast dzięki ergonomicznej klawiaturze QWERTY. System Android 4.0 pozwala też na głosowe wprowadzanie treści. Dedykowany przycisk komunikatora ChatON ułatwia natychmiastowy kontakt ze znajomymi.

ChatON to globalny komunikator firmy Samsung umożliwiający komunikację z przyjaciółmi i rodziną, niezależnie od platformy wykorzystywanej w danym telefonie - dzięki temu użytkownicy różnych typów telefonów komórkowych mogą komunikować się za pomocą wiadomości tekstowych, zdjęć i plików wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki ChatON komunikacja może odbywać się na wspólnym czacie. Umożliwia też prowadzenie rozmów między telefonami komórkowymi różnych producentów, a komputerem osobistym.

Mocny procesor zapewnia lepsze parametry pracy i większą moc urządzenia. Pamięć o pojemności 4 GB oznacza miejsce na zapisywanie danych, aplikacji i multimediów. 512 MB pamięci RAM pozwala na płynne działanie aplikacji. Platforma Android w wersji Ice Cream Sandwich zwiększa przyjemność korzystania z urządzenia dzięki zaawansowanemu interfejsowi użytkownika.

Dzięki rozwiązaniom korporacyjnym klasy Enterprise, pracownicy mobilni mogą otrzymać dostęp do informacji i aplikacji znanej z komputerów PC, z gwarancją bezpieczeństwa danych oraz poufnością przesyłania informacji.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto