A A A

Samsung Galaxy J już w Polsce

22 kwietnia 2016, 10:00
Samsung Electronics wprowadza do sprzedaży przystępne cenowo smartfony Galaxy J.
Samsung Galaxy J już w Polsce

Galaxy J (2016) to seria najnowszych smartfonów Samsung z rodziny Galaxy. Ramki urządzenia zostały też ograniczone do minimum. W ramach serii Galaxy J (2016) wprowadzone zostały modele: J1, J3, J5 i J7.

Galaxy J wyposażone są w wyświetlacz Super AMOLED. Najwyższy model - J7 posiada 5,5¨ wyświetlacz, najmniejszy ekran ma natomiast model J1 - jego przekątna wynosi 4,5¨.

Płynne działanie urządzeń zapewnia czterordzeniowy procesor (w przypadku modeli: J1 i J3) lub ośmiordzeniowy (J5 i J7), a długi czas pracy bateria o pojemności sięgającej nawet 3,400 mAh (w przypadku najwyższego modelu serii).

Galaxy J (2016) są wyposażone w aparaty fotograficzne, umożliwiające uzyskanie jasnych i wyraźnych zdjęć. W urządzeniach zastosowano również dodatkowe funkcje dedykowane osobom, które często robią autoportrety, m. in. szybki start aparatu. Najwyższy model - J7 posiada aparaty 13 MP oraz 5MP. Zarówno przedni, jak i tylny aparat w każdym modelu z serii posiada lampę błyskową LED.

Galaxy J1 i J3 (2016) są już dostępne w Polsce, modele J5 i J7 będą dostępne w sprzedaży na przełomie maja i czerwca br.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto