A A A

Samsung Galaxy K - fotograficzny telefon

14 kwietnia 2014, 15:40
Z informacji serwisu Phone Arena wynika, ze 29 kwietnia Samsung zaprezentuje smartfon Galaxy K. Będzie to "fotograficzna" wersja Galaxy S5.
Samsung Galaxy K - fotograficzny telefon

Źródło powołuje się na bardzo wiarygodny materiał, a mianowicie oficjalne zaproszenie, które Samsung wysyłał do dziennikarzy w minioną niedzielę. Widnieje na nim napis "kapture the moment" (co w wolnym tłumaczeniu znaczy "uchwyć moment"). Przy czym błędna pisownia pierwszego wyrazu nie jest przypadkowa.

Duża litera K znajduje się również obok napisu, co wyraźnie sugeruje oznaczenie nowej serii urządzeń. Będzie ona przypisana najprawdopodobniej smartfonom fotograficznym, na co z kolei wskazuje wspomniane hasło z celowo błędnie napisanym słowem "capture".

Źródło podaje również nieoficjalną specyfikację smartfona, która obejmuje: 4,8-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 720p, ośmiordzeniowy układ Exynos 5, grafikę Mali-T624, 2 GB pamięci RAM oraz najważniejsze - aparat 20 Mpix. Całością zarządza Android w wersji 4.4 KitKat.

Nowa seria stworzona na potrzeby smartfonów fotograficznych oznacza, że Samsung może zastosować ten zabieg przy okazji kolejnych znaczących nowości.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto