A A A

Samsung Galaxy Note 6 ze Snapdragonem 823 i 6 GB pamięci RAM?

13 kwietnia 2016, 12:00
Jak donosi serwis Phone Arena – najnowsza wersja smartfonowego notatnika marki Samsung zostanie wyposażona w układ Snapdragon 823 oraz 6 GB pamięci RAM. Czy zaskoczy nas czymś jeszcze?
Samsung Galaxy Note 6 ze Snapdragonem 823 i 6 GB pamięci RAM?

Mówi się, że Samsung zaprezentuje Note'a 6 już w lipcu tego roku. Mówi się również, że jego sercem będzie nowy układ Snapdragon 823 o taktowaniu 3 GHz (SD 820 opisywało 2,2 GHz). Co ciekawe, ta sama jednostka ma się pojawić również w LG G Flex 3 oraz nowym flagowym Sony Xperia - o ile takie urządzenia w ogóle pojawia się w tym roku.

To samo źródło informuje, że Galaxy Note 6 zostanie wyposażony w 6 GB pamięci RAM, co wydaje się zrozumiałe w obliczu 4 GB z tegorocznych S7 i S7 Edge a także ubiegłorocznego Note'a 5. Można się spodziewać, że na wyposażeniu znajdziemy również ten sam świetny aparat, co we wspomnianych modelach flagowych.

Note 5 pojawił się w Polsce długo po oficjalnej premierze, ponieważ priorytetowy dla Samsunga był wówczas Galaxy S6 Edge+. W tym roku może być inaczej, ponieważ Edge jest większy od klasycznego wariantu, więc kolejny model z + wydaje się niepotrzebny. To z kolei otwiera drzwi Note'owi, na którego czeka wielu europejskich fanów serii.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto