A A A

Samsung Galaxy Note na polskim rynku

7 listopada 2011, 11:24
Samsung Galaxy Note na polskim rynku

Samsung Electronics Polska wprowadza na polski rynek urządzenie łączące możliwości smartfonu i tabletu – Samsung Galaxy Note.

Galaxy Note wyposażono w wysokiej jakości ekran HD Super AMOLED o przekątnej 5,3 cala co ma zagwarantować wysokie wrażenia wizualne oraz użytkowe. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.4 GHz, we współpracy z systemem operacyjnym Google Android 2.3.

Galaxy Note umożliwia wprowadzanie danych nie tylko dotykowo za pomocą palca, ale też poprzez zaawansowany rysik S-Pen. Ten umożliwia rozpoznawanie pisma, pozwalając łatwo i bez dodatkowych czynności przekształcić wprowadzane znaki w cyfrowy zapis. Dodatkowo S-Pen ma sprawdzić się w przypadku bardziej artystycznego wykorzystania Galaxy Note.

Pojawieniu się na rynku Galaxy Note towarzyszy premiera nowej kategorii aplikacji w Samsung Apps „S Choice”, pozwalających cieszyć się możliwościami nowego sposobu wprowadzania danych. OmniSketch i Zen Brush to aplikacje oferujące szereg dodatkowych opcji przy szkicowaniu i rysowaniu na Galaxy Note.

Sugerowana cena producenta Galaxy Note na polskim rynku to 2599 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościFacebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto