A A A

Samsung Galaxy Note na polskim rynku

7 listopada 2011, 11:24
Samsung Galaxy Note na polskim rynku

Samsung Electronics Polska wprowadza na polski rynek urządzenie łączące możliwości smartfonu i tabletu – Samsung Galaxy Note.

Galaxy Note wyposażono w wysokiej jakości ekran HD Super AMOLED o przekątnej 5,3 cala co ma zagwarantować wysokie wrażenia wizualne oraz użytkowe. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.4 GHz, we współpracy z systemem operacyjnym Google Android 2.3.

Galaxy Note umożliwia wprowadzanie danych nie tylko dotykowo za pomocą palca, ale też poprzez zaawansowany rysik S-Pen. Ten umożliwia rozpoznawanie pisma, pozwalając łatwo i bez dodatkowych czynności przekształcić wprowadzane znaki w cyfrowy zapis. Dodatkowo S-Pen ma sprawdzić się w przypadku bardziej artystycznego wykorzystania Galaxy Note.

Pojawieniu się na rynku Galaxy Note towarzyszy premiera nowej kategorii aplikacji w Samsung Apps „S Choice”, pozwalających cieszyć się możliwościami nowego sposobu wprowadzania danych. OmniSketch i Zen Brush to aplikacje oferujące szereg dodatkowych opcji przy szkicowaniu i rysowaniu na Galaxy Note.

Sugerowana cena producenta Galaxy Note na polskim rynku to 2599 zł brutto.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto