A A A

Samsung Galaxy S11 z 5x zoomem optycznym?

7 listopada 2019, 11:00
W najnowszym Samsungu możemy się spodziewać zoomu peryskopowego.
Samsung Galaxy S11 z 5x zoomem optycznym?

Do tej pory nawet najdroższe smartfony Samsunga wyposażone były w „zaledwie" 2x zoom optyczny. Najnowsze doniesienia portali zajmujących się śledzeniem poczynań koncernu, czyli GalaxyClub oraz SamMobile, sugerują, że w nadchodzącym smartfonie możemy się spodziewać nie tylko aparatu 108MP, ale i układu peryskopowego.

To duży skok Samsunga w przyszłość i próba dostosowania się do obecnych trendów we flagowych smartfonach. System z zoomem 5x swoją nazwę zapożyczył od teleskopu NASA – koncern roboczo nadał układowi peryskopowemu nazwę „Hubble".

To utwierdza w przekonaniu, że Samsung pracuje nad układem, jakiego do tej pory nie stosował w swoich smartfonach. Jaka będzie faktyczna krotność zoomu optycznego w Samsungu Galaxy S11, dowiemy się pewnie niedługo – koncern stopniowo publikuje coraz więcej informacji na temat komponentów, w jakie wyposażony będzie najnowszy model.


fot. Let'sGoDigital

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościW to mi graj
21 listopada 2019
NZXT prezentuje swój pierwszy zestaw audio dla graczy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto