A A A

Samsung Galaxy S11 z pojemnym akumulatorem

11 grudnia 2019, 15:40
Wygląda na to, że Galaxy S11 wytrzyma dłużej bez ładowania. Chyba że pojemniejsza bateria wynika tylko z częstotliwości odświeżania ekranu…
Samsung Galaxy S11 z pojemnym akumulatorem

Coroczne barcelońskie targi Mobile World Congress zbliżają się wielkimi krokami (wystartują 18 lutego 2020 r.), co oznacza też, że nadchodzi premiera kolejnego flagowca Samsunga. Według doniesień telefon ma mieć premierę pierwszego dnia imprezy.

Powoli pojawiają się już przecieki dotyczące Samsunga Galaxy S11. Oprócz informacji o 5-krotnym zoomie optycznym usłyszeliśmy też, że firma zamierza znacząco zwiększyć akumulatory montowane w swoich flagowcach. W przypadku S10 rozczarowująca była pojemność zaledwie 3000 mAh (3400 mAh w wersji z większym ekranem). Teraz będzie to 4500 mAh w przypadku mniejszego modelu, czyli o 50% więcej niż dotychczas. Większy model wyposażono w 5000 mAh.

Trudno jednak na razie ocenić, jak rzeczywiście przełoży się to na czas pracy z dala od gniazdka. Więcej energii będzie na pewno pobierał wyświetlacz, który (przynajmniej w S11+) ma być odświeżany z częstotliwością 120 Hz. Miejmy więc nadzieję, że będzie to rzeczywiście odczuwalna zmiana.

fot. Samsung


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Zmiany w mailingu YouTube'a
8 sierpnia 2020
Subskrybenci przestaną otrzymywać e-maile o zamieszczanych na kanałach YouTube'a nowościach.


Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto