A A A

Samsung Galaxy S7 mini – konkurent iPhone'a SE?

17 marca 2016, 13:30
Tajwańskie źródła donoszą, że Samsung planuje konkurencję dla niezaprezentowanego jeszcze iPhone’a SE.
Samsung Galaxy S7 mini – konkurent iPhone'a SE?

Zdaje się, że słowo "odpowiedź" zostało użyte przez źródło trochę na wyrost. Samsung wydawał mniejsze wersje swoich flagowców od początku istnienia serii i jedyny wyjątek zrobił dla ubiegłorocznego modelu. Galaxy S7 mini byłby więc zwyczajnym nawiązaniem do wcześniejszej strategii wydawniczej.

Źródło podaje, że smartfon został wyposażony w 4,6-calowy ekran o rozdzielczości HD, układ Snapdragon 820 lub Exynos 8890 (które znajdziemy na pokładach flagowych S7 oraz S7 Edge), 3 GB pamięci RAM, aparat 12 Mpix z potrójnym optycznym zoomem. Obudowa ma ponoć 9,9 mm grubości.

Specyfikacja prezentuje się dość spójnie chociaż mało prawdopodobne wydają się wspomniane układy SoC. Czy Samsung faktycznie umieści najmocniejsze jednostki na rynku w urządzeniu z nie najwyższej półki?

Poza tym smartfona wyposażonego w 4,6-calowy ekran trudno określać mianem "odpowiedzi" na model 4-calowy, jakim ma być iPhone SE. Różnica w wielkości może okazać się tutaj kluczowa.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto